Chata loďkaChaty rybníkChata břehRodinný penzionKunžakUbytování Česká KanadaUbytování větší skupinyLevné ubytováníPenzion JindřichohradeckoKunžakSlavonice chataSportovní rybolovJižní Čechy

Pražská rally

A máme tu další sezónu. Do ní nastupuje náš tým s řadou novinek. Vlastík s Páťou mají nové podvozky a Adamům stávající podvozek prošel zásadním upgradem. Náš tým se také rozrostl o nového člena – Lukáše.
První závodem sezóny byla Pražská rally pořádána Cirus týmem, vedeným Pavel Martanem. Na dopravě na místo určení jsme se domluvili s partnerským týmem Kobra, který tradičně vypravil luxusní autobus. Plná lednice zlatavého moku, nachystaný švédský stůl a velká zásoba destilátu byly předzvěstí zajímavého dne. A opravdu tomu tak bylo! Adam v první RZ urazil přední kolo. Pak ovšem nasadil a mocně ztrátu stahoval. Druhou RZ vyhrál, z velké části dalších RZ se pohyboval na bedně. Škoda ztráty z první rychlostní zkoušky, jinak to určitě stačilo na třetí místo celkově. Takhle z toho bylo celkové osmé místo. Páťa po zimní přestávce dlouho rozmrzal. Úvodní dvě rychlostní zkoušky se mu vůbec nepovedly, navíc v druhé RZ trefil časomíru. Pak se naštěstí rozjel, v třetí rychlostní zkoušce zajel dokonce dvanáctý nejrychlejší čas a celkově skončil osmnáctý. Vlastík se od začátku závodu seznamoval s novým podvozkem a jeho snažení bylo odměněno desátým místem celkově. Lukáš se nám se závoděním teprve seznamuje, bohužel ho také postihly technické problémy, takže celkově dojel na třicátém osmém místě. Michal začal závod na výbornou a to druhým místem v první rychlostní zkoušce. Ovšem pak už se ho držela jen smůla. Náraz do časomíry v druhé RZ všechno začal, pak následovalo ulomení předního kola těsně před startem do jedné z RZ. Závada se sice podařila do startu opravit, ale jen za cenu výměny šasi, což mělo za následek jeho diskvalifikaci na konci závodu. Bohužel nás tato diskvalifikace odsunula z třetí pozice v bodování týmů.
Po vyhlášení výsledků nás už jen čekala cesta domů, která stejně tak jako ranní, byla velmi veselá. .

Celkové výsledky naleznete zde

foto a video zde

Komentáře (0) 26. 03. 2018

Informace

10.04.2018: Daros rally - info k občerstvení
Tradiční občerstvení bohužel z organizačních důvodů nebude k dispozici, bude možnost objednání jídla z rozvozu

26.01.2017: Kobra Čelenž 2017
V sokolovně v Hostinném pořádá RC Kobra opět sérii zimní závodů. Detaily závodů najdete v info zde

01.09.2016: Závod CRCH Rally Kilimanjaro na naší dráze
10.9.2016 proběhne na naší dráze závod šampionátu CRCH, který pořádáme společně s RC Clubem Čistá info zde

Návštěvnost

Celkem 488783
Únor 1924
Dnes 82
Online 1
Adam Brentner | powered by phpRS | administrace