V lednu a v únoru jsme se tradičně zúčastnili zimního poháru, který pořádají kluci z Hostinného pod názvem Kobra Čelenž.
Při prvním závodě byl výběr pneumatik libovolný, v druhém závodě již byly pneumatiky předepsané. Prvního závodu se za náš tým zúčastnil pouze Páťa s Vlastíkem, naštěstí náš tým posílil Ondra Bělka, Marek Havlíček a Martin Desenský. Volba pneu se ukázala jako vhodná a ve velké konkurenci šedesáti jezdců dojel Vlastík celkově na čtrnáctém místě, Marek na místě osmnáctém, Martin skončil hned za ním devatenáctý. Ondra se umístil třicátý čtvrtý a Páťa třicátý sedmý. V týmech nám kluci pomohli k páté příčce. V jednotlivých kategoriích byl Páťa v kategorii mládež čtvrtý, Ondra ve své věkové sedmnáctý, navíc v kategorii 2WD dosáhl na třetí místo. V kategorii 36 let až smrt si Vlastí vyjel pátou pozici, Marek osmou a Martin devátou.
Druhý závod už taková hitparáda nebyla, předepsané pneu si s nastavením našich podvozků moc nerozuměly a tomu odpovídaly i zajeté časy. Na závod dorazil opět pouze Páťa s Vlastíkem, naštěstí náš tým posílil Ondra Bělka a Honza Šrámek, díky jehož druhému místu v celkovém pořadí jsme v týmech skončili pátí. Jinak v celkovém pořadí nic moc. V početném startovním poli se Vlastík umístil celkově dvacátý první, Ondra dvacátý osmý a Páťa třicátý devátý.
Pohár byl příjemný zpestřením zimní přestávky a klukům z Kobry patří dík za jeho uspořádání.
Výsledky naleznete zde
fotky a video ze závodu
zde