Chata loďkaChaty rybníkChata břehRodinný penzionKunžakUbytování Česká KanadaUbytování větší skupinyLevné ubytováníPenzion JindřichohradeckoKunžakSlavonice chataSportovní rybolovJižní Čechy

Daros rally

V sobotu se na naší domácí trati rozpoutala divoká bitva, když se 43 jezdců postavilo na start Daros Rally. Náš tým, známý svou odvahou a dovednostmi, se nezalekl ani proměnlivého počasí, které nakonec závod po čtvrté rychlostní zkoušce ukončilo.
Vlastík, srdce týmu, předvedl mistrovský výkon a dojel na skvělém 8. místě. Páťa, známý svou strategickou jízdou, se umístil hned za ním na 11. pozici. Lukáš, i přes několik technických problémů, dokázal závod dokončit na 24. místě. Ríša, nováček v týmu, se statečně probojoval na 37. pozici. Adam, který se závodu nemohl zúčastnit kvůli nemoci, byl s týmem duchem a všichni doufáme v jeho brzké uzdravení.
V kategorii týmů jsme se umístili na 5. místě, což je výsledek, na který můžeme být právem hrdí. Náš tým ukázal, že i v nepříznivých podmínkách dokáže bojovat a dosáhnout výborných výsledků.
Závod Daros Rally je každoroční zkouškou odvahy a umu, a i přes letošní překážky jsme opět dokázali, že naše vášeň pro Rc rallye je nezlomná. Těšíme se na další výzvy a na další závod se vrátíme silnější než kdy předtím.